GANG

"I boska krew popłynęła, inna niż ludzka. Nie taką mają szczęśliwi bogowie. Wszakże nie żywią się chlebem, nie piją ciemnego wina, więc ziemska krew w nich nie płynie. Stąd zowią się nieśmiertelni!" (Iliada V, 339-42)


#1 2012-11-17 13:17:25

 WordHack

Zbanowany

Punktów :   

Oldbojka wraca

Kto chce żeby Oldbojka wróciła niech pisze w odpowiedziach!!!



                                   Ja wole żeby wróciła!

Offline

 

#2 2012-11-17 13:24:03

neshenti

Zbanowany

Punktów :   

Re: Oldbojka wraca

wogóle o co kaman z tym odchodzeniem i sprzedawaniem soja ????
Czy ktoś rozsądny jest w stanie mi to wyjaśnić ?

Offline

 

#3 2012-11-17 13:30:36

Ponchushek

Zbanowany

Punktów :   

Re: Oldbojka wraca

no wlasnie nikt nie chce nic wyjasnic..  chetnie wysluchamy


Offline

 

#4 2012-11-17 13:33:10

 WordHack

Zbanowany

Punktów :   

Re: Oldbojka wraca

przeczytajcie to co napisała pluszowa przytulanka na forum PILNE

Offline

 

#5 2012-11-17 13:38:03

neshenti

Zbanowany

Punktów :   

Re: Oldbojka wraca

chętnie przeczytam, tylko, że tego nie widzę tzn tego posta

Offline

 

#6 2012-11-17 13:43:40

 WordHack

Zbanowany

Punktów :   

Re: Oldbojka wraca

Cytuje Pluszową Przytulankę



MUCHA ZDRAJCA!!!!!!!!!!!!!! Wczoraj mnie wydał kolesiom z soja co do mnie latali a dziś pozbawił uprawnień-nie mogę działać w takim sojuszu, kiedy założyciel jest kolaborantem. W radzie zasiada gościu co chciał mi sprzedać konto za 90 monet :"Nadawca: Radek22 Temat: RE^8: brak tematu Wysłane: wczoraj 21:47 odamy konto ale radek chce zanie 90 zlotych monet bo wplacyl tam ponac 300" I to ma być nowy wódz mucha!!!!!!!!!! JA NIE ODESZŁAM - ZOSTAŁAM BRUTALNIE WYPRAŚNIETA ZE WSZYSTKIEGO PRZEZ MUCHĘ. A oto ciąg dalszy zastraszania przez gracza : "Nadawca: mucha Temat: brak tematu Wysłane: dziś 11:30 albo zdejmujesz ten opis ze swojej strony o nie prawdzie albo bedziesz atakowana" A oto całość korespondencji od muchy - komentarza to nie wymaga : "Nadawca: mucha Temat: RE^4: brak tematu Wysłane: dziś 11:41 ja nie pisze masow wszystkie masy ktore unas sie pokazuja odrazu k13 mam usiebiei guliwer pisal do ciebie zeby nie pisac mass bo ataki przestana a jezeli myslisz ze jaj jestem kretemto sie mylisz a za to co napisalas na stronie bedziesz miala wioski zniszczone jak tak bardzo chcesz ____________ Oldbojka napisał(a): no własnie kretem to jetses ty i znacz ludzi i dlatego ataki ustały jak sie deff pojawił ____________ mucha napisał(a): ja nie jestem pawel zacznijmy od tego a takie masy zeby wojo zostalo najlepiej do konca serwera to sie nei pisze wiem ze jest kret i donosi do k13 i ja wiem ze ty tez dobrze znasz tam ludzi ____________ Oldbojka napisał(a): to jest prawda Paweł i nie ściemniaj mnie-zbyt dobrze Ciebie znam ____________ mucha napisał(a): albo zdejmujesz ten opis ze swojej strony o nie prawdzie albo bedziesz atakowana"

Offline

 

#7 2012-11-17 14:18:07

 Asterix_PL

Zbanowany

Punktów :   

Re: Oldbojka wraca

Słuchajcie: Tutaj nie chodzi o to aby nawzajem obrzucać się mięsem. Sam nie wiem o co do końca chodzi w konflikcie muchy z Oldbojką ale wiem że to dobrze nie wpływa na sojusz.
Ja poczekam na wyjaśnienie całej sprawy do wieczora a później pewnie ustalę jakieś swoje stanowisko.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lakonia.pun.pl www.tntdb.pun.pl www.wnoz.pun.pl www.narutoprogame.pun.pl www.shitpower.pun.pl